Kõvaketas HP 146GB, 3G, SAS, 15K, LFF 3.5"
Tootekood: 384854-B21 GTIN: 5711045862076
Pakkumised
416,40 € | |||
422,02 € +1,42 € | |||
433,50 € +1,65 € | |||
458,48 € +1,54 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 384854-B21 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 416.40 |
| Max. hind | 458.48 |
| Toode lisatud | 2024-03-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib