Kõvaketas HP DRV,HD, 146GB 10K 2.5 SAS SP
Tootekood: DG0146BARTP GTIN: 5704174551805
Pakkumised
235,65 € | |||
243,23 € | |||
256,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DG0146BARTP |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 235.65 |
| Max. hind | 274.10 |
| Toode lisatud | 2024-03-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib