Kõvaketas HP 300GB 6G SAS
Tootekood: 618518-001 GTIN: 4053162559004
Pakkumised
248,95 € | |||
258,60 € | |||
280,34 € | |||
294,95 € | |||
302,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 618518-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 222.20 |
| Max. hind | 302.93 |
| Toode lisatud | 2024-03-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib