Kõvaketas HP M6625 300GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Hard Drive 2.5"
Tootekood: 597609-001 GTIN: 5704174218067
Pakkumised
375,60 € +0,86 € | |||
435,95 € | |||
446,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 597609-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 360.90 |
| Max. hind | 446.09 |
| Toode lisatud | 2024-03-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib