Kõvaketas HP 300GB 2.5" 10k SAS 6G 2.5"
Tootekood: 652564-TV1 GTIN: 4948382939821
Pakkumised
330,10 € | |||
339,57 € | |||
348,73 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 652564-TV1 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 330.10 |
| Max. hind | 348.73 |
| Toode lisatud | 2024-03-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib