Kõvaketas HP M6625 300GB 6G SAS 15K rpm SFF (2.5-inch) Dual Port Hard Drive 2.5"
Tootekood: 627114-002 GTIN: 5704174553137
Eripakkumised
Pakkumised
246,09 € +0,57 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 627114-002 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 232.20 |
| Max. hind | 246.09 |
| Toode lisatud | 2024-03-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib