Mälu Kingston DDR4 Fury Beast 16GB 3600MHz CL18
Tootekood: KF436C18BB2A/16 GTIN: 740617337426
Pakkumised
128,90 € −167,00 € | |||
132,30 € −165,60 € | |||
141,36 € −42,88 € | |||
145,99 € −170,00 € | |||
284,71 € | |||
130,20 € −168,27 € | |||
133,06 € −166,62 € | |||
136,40 € −46,50 € | |||
136,40 € | |||
159,60 € | |||
161,00 € −56,00 € | |||
165,71 € | |||
167,56 € | |||
196,91 € | |||
363,23 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF436C18BB2A/16 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 128.90 |
| Max. hind | 363.23 |
| Toode lisatud | 2024-05-07 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib