Mälu Kingston DDR4 Fury Beast RGB 32GB 3600MHz CL18
Tootekood: KF436C18BB2A/32 GTIN: 740617337396
Pakkumised
350,00 € | |||
365,78 € | |||
344,60 € | |||
364,00 € | |||
373,80 € −3,80 € | |||
387,50 € | |||
412,58 € −0,77 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF436C18BB2A/32 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 344.60 |
| Max. hind | 449.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-07 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib