Mälu Kingston DDR4 Fury Beast RGB 32GB 3600MHz CL18
Tootekood: KF436C18BB2A/32 GTIN: 740617337396
Pakkumised
339,28 € | |||
343,41 € | |||
352,85 € | |||
354,74 € | |||
377,99 € | |||
333,35 € | |||
345,86 € | |||
362,40 € | |||
369,95 € | |||
370,17 € +0,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KF436C18BB2A/32 |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 333.35 |
| Max. hind | 429.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-07 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib