Mälu Patriot DDR5 Viper Venom 32GB 2x16GB 5600MHz CL36
Tootekood: PVV532G560C36K GTIN: 814914029558
Eripakkumised
Pakkumised
442,75 € | |||
448,20 € | |||
452,55 € | |||
466,39 € +0,10 € | |||
472,69 € +0,98 € | |||
477,70 € | |||
479,55 € | |||
493,83 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV532G560C36K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 389.00 |
| Max. hind | 499.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-07 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib