Mälu Patriot DDR3 ViperX 3RD 16GB (2x8GB) 1600MHz CL10 1.5V, XMP1.3
Tootekood: PV316G160C0K GTIN: 815530014225
Eripakkumised
Pakkumised
70,45 € | |||
87,90 € −0,10 € | |||
98,50 € | |||
144,46 € −0,72 € | |||
153,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV316G160C0K |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 10 |
| Min. hind | 70.45 |
| Max. hind | 153.87 |
| Toode lisatud | 2012-12-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib