Mälu Patriot DDR3 ViperX 3RD 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9
Tootekood: PV316G160C9K GTIN: 815530014195
Pakkumised
67,80 € −0,15 € | |||
68,52 € +0,01 € | |||
144,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV316G160C9K |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 9 |
| Min. hind | 67.80 |
| Max. hind | 144.46 |
| Toode lisatud | 2012-12-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib