Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2024) (M3 8-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, GER) Midnight
Tootekood: MXD43D GTIN: 195949638879
Pakkumised
1397,45 € | |||
1466,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MXD43D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1397.45 |
| Max. hind | 1485.50 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib