Sülearvuti Microsoft Surface Laptop6 15" i5/8GB/256GB Win11Pro Black
Tootekood: ZLB-00005 GTIN: 196388270200
Pakkumised
1675,35 € | |||
1772,89 € | |||
1788,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ZLB-00005 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1675.35 |
| Max. hind | 1909.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib