Sülearvuti DELL Latitude 5450 Ultra 5 135U/16GB/512/Win11P
Tootekood: N009L545014EMEA_VP GTIN: 141706500000
Pakkumised
964,29 € | |||
971,40 € | |||
979,23 € | |||
1023,00 € +30,69 € | |||
947,40 € | |||
973,00 € | |||
973,60 € | |||
977,25 € | |||
987,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N009L545014EMEA_VP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| Min. hind | 947.40 |
| Max. hind | 1349.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib