Sülearvuti HP 17 Core i5-1334U | 17,3"-FHD | 16 GB | 512 GB | Win11Home | Hõbedane
Tootekood: 9R872EA GTIN: 198122006946
Pakkumised
649,90 € | |||
795,50 € | |||
749,10 € −0,50 € | |||
749,16 € +0,69 € | |||
774,43 € −0,05 € | |||
775,30 € | |||
781,03 € −0,05 € | |||
792,00 € | |||
804,20 € −0,46 € | |||
805,28 € −0,06 € | |||
813,11 € | |||
819,00 € +58,32 € | |||
1028,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9R872EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 649.90 |
| Max. hind | 1028.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib