Kõvaketas IBM Express 146GB 15K 6Gbps SAS 2.5in SFF G2HS
Tootekood: 49Y6169 GTIN: 5051045099288
Pakkumised
305,72 € | |||
318,75 € | |||
327,93 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 49Y6169 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 279.30 |
| Max. hind | 327.93 |
| Toode lisatud | 2013-01-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib