Kõvaketas IBM Express 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5in SFF G2HS
Tootekood: 49Y6173 GTIN: 5051045099295
Pakkumised
172,20 € | |||
173,00 € | |||
176,44 € | |||
178,78 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 49Y6173 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 172.20 |
| Max. hind | 194.70 |
| Toode lisatud | 2013-01-11 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib