Kõvaketas HP 450GB 6G SAS 15K 3.5" DP ENT
Tootekood: 516816-B21 GTIN: 5711783690955
Eripakkumised
Pakkumised
378,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 516816-B21 |
| Maht | 450GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 378.89 |
| Max. hind | 378.89 |
| Toode lisatud | 2013-01-17 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib