Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 Gen 5, 14", WUXGA, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, ENG, must -
Tootekood: 21MC0059MH GTIN: 198154466510
Pakkumised
1584,73 € | |||
1590,31 € | |||
1660,00 € | |||
1710,29 € | |||
1539,04 € | |||
1543,00 € | |||
1548,95 € | |||
1557,00 € | |||
1565,60 € | |||
1586,00 € | |||
1619,00 €* | |||
1619,00 €* | |||
1631,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MC0059MH |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| TPM | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1539.04 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2024-07-30 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib