Mälu CoreParts DDR4 8 GB 3200 MHz SODIMM
Tootekood: MMKN131-08GB GTIN: 5704174552260
Eripakkumised
Pakkumised
112,60 € −0,10 € | |||
115,08 € | |||
118,00 € | |||
120,90 €* | |||
120,90 €* | |||
122,52 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMKN131-08GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 112.60 |
| Max. hind | 139.30 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib