Mälu Patriot DDR4 Viper Steel RGB 32GB 2x16GB 3600 MHz
Tootekood: PVSR432G360C8K GTIN: 814914029879
Pakkumised
322,60 € | |||
274,25 € | |||
279,99 € | |||
280,52 € | |||
293,50 € | |||
294,64 € −0,02 € | |||
297,04 € | |||
299,58 € | |||
304,79 € | |||
305,52 € −0,04 € | |||
306,35 € | |||
316,51 € | |||
320,00 € | |||
324,10 € −0,10 € | |||
333,08 € | |||
359,00 € | |||
379,00 €* | |||
414,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR432G360C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 274.25 |
| Max. hind | 499.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib