Mälu Patriot DDR4 Viper Steel RGB 64GB 2x32GB 3600MHz CL18
Tootekood: PVSR464G360C8K GTIN: 814914029886
Pakkumised
459,65 € | |||
463,02 € +2,73 € | |||
468,74 € | |||
475,22 € | |||
482,88 € +2,88 € | |||
491,90 € +4,51 € | |||
507,20 € | |||
541,25 € +3,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR464G360C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 459.65 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib