Mälu Patriot DDR5 Viper Venom 32GB 2x16GB 6600 CL34
Tootekood: PVV532G660C34K GTIN: 4711378423679
Pakkumised
516,30 € | |||
528,22 € | |||
529,70 € | |||
538,53 € | |||
539,00 €* | |||
539,00 €* | |||
539,00 € +14,84 € | |||
552,38 € | |||
587,76 € −44,24 € | |||
588,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV532G660C34K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6600MHz (PC5-52800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 34 |
| Min. hind | 516.30 |
| Max. hind | 629.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib