Mälu Patriot DDR5 Viper Venom 64 GB 6400 MHz CL32
Tootekood: PVV564G640C32K GTIN: 4711378425581
Pakkumised
794,16 € −0,97 € | |||
799,50 € +4,25 € | |||
802,05 € | |||
803,52 € +4,59 € | |||
823,37 € +0,05 € | |||
825,84 € −62,16 € | |||
826,95 € −1,00 € | |||
832,46 € −0,37 € | |||
843,80 € −9,00 € | |||
849,58 € −0,54 € | |||
877,90 € −1,00 € | |||
920,27 € | |||
966,36 € +23,95 € | |||
1058,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV564G640C32K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 794.16 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib