Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 RGB PVER516G60C42W, DDR5, 16 GB, 6000 MHz
Tootekood: PVER516G60C42W GTIN: 4711378425451
Eripakkumised
Pakkumised
260,85 € | |||
265,84 € | |||
284,87 € | |||
287,25 € | |||
397,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVER516G60C42W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 42 |
| Min. hind | 260.85 |
| Max. hind | 397.66 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib