Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s G4 21F80025PB W11Pro 7540U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Deep Black/3YRS Premier SUpport + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s G4 21F80025PB W11Pro 7540U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Deep Black/3YRS Premier SUpport + CO2 Offset
Tootekood: 21F80025PB GTIN: 197532577589
Pakkumised
1276,60 € −1,41 € | |||
1190,90 € −13,15 € | |||
1210,29 € | |||
1239,83 € −1,30 € | |||
1245,00 € | |||
1245,00 € | |||
1248,81 € −1,34 € | |||
1272,90 € −1,40 € | |||
1274,76 € −0,08 € | |||
1295,42 € −1,38 € | |||
1315,00 € −2,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21F80025PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1190.90 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib