Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G5 AMD Ryzen 5 Pro 8540U 14inch WUXGA 16GB 512GB LTE-UPG UMA W11P 3yPS Co2
Tootekood: 21MC0059MX GTIN: 198154466411
Pakkumised
1574,60 € | |||
1548,53 € | |||
1570,90 € | |||
1667,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MC0059MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 1548.53 |
| Max. hind | 1667.50 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib