Sülearvuti DELL XPS 13 9345 | Platinum | 13.4 " | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Snapdragon X Elite | X1E-80-100 | 16 GB | LPDDR5X | SSD 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit |
Sülearvuti DELL XPS 13 9345 | Platinum | 13.4 " | FHD+ | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Snapdragon X Elite | X1E-80-100 | 16 GB | LPDDR5X | SSD 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit |
Tootekood: 1006899358/2 GTIN: 2000001325698
Pakkumised
1506,97 € | |||
1512,55 € | |||
1549,38 € | |||
1626,50 € | |||
1472,94 € | |||
1482,10 € | |||
1507,00 € +24,83 € | |||
1508,00 € | |||
1512,45 € | |||
1536,23 € | |||
1536,30 € | |||
1539,00 €* | |||
1539,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1006899358/2 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1472.94 |
| Max. hind | 1769.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib