Kõvaketas DELL 600GB 2.5" 10K RPM SAS 400-BIFT
Tootekood: 400-BIFT GTIN: 5397184687864
Pakkumised
214,00 € | |||
220,84 € | |||
228,90 € +0,21 € | |||
229,90 €* −3,00 € | |||
229,90 €* −3,00 € | |||
232,90 € | |||
239,59 € +6,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-BIFT |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 214.00 |
| Max. hind | 272.99 |
| Toode lisatud | 2024-08-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib