Sülearvuti HP 17-cp3114nw 17.3 FHD 7730U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: 9Q392EA GTIN: 197961852271
Pakkumised
639,90 € | |||
745,10 € | |||
701,27 € +0,64 € | |||
701,40 € −0,45 € | |||
712,08 €* | |||
725,01 € | |||
733,26 € −0,05 € | |||
739,00 € | |||
739,00 € | |||
753,83 € −0,42 € | |||
754,02 € | |||
781,00 € −1,00 € | |||
886,38 € −0,52 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9Q392EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 599.90 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-26 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib