Sülearvuti HP Pavilion 16-af0006nw 16 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: A58T7EA GTIN: 198415416100
Pakkumised
795,50 € | |||
747,36 € | |||
749,10 € −0,50 € | |||
749,16 € +0,69 € | |||
766,13 € −0,46 € | |||
774,23 € −0,06 € | |||
781,03 € −0,05 € | |||
796,30 € | |||
804,20 € −0,46 € | |||
805,28 € −0,06 € | |||
883,00 € | |||
918,75 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A58T7EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 747.36 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-27 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib