Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 RGB White 16GB 5600MHz
Tootekood: PVER516G56C38W GTIN: 4711378425468
Eripakkumised
Pakkumised
260,10 € | |||
265,09 € | |||
284,06 € | |||
286,38 € | |||
315,15 € | |||
335,40 € | |||
355,26 € +3,82 € | |||
426,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVER516G56C38W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 38 |
| Min. hind | 260.10 |
| Max. hind | 426.44 |
| Toode lisatud | 2024-08-30 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib