Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 Black 96GB 2x48GB 5600MHz CL40
Tootekood: F5-5600J4040D48GX2-RS5K GTIN: 4713294233653
Pakkumised
1713,35 € | |||
1716,85 € | |||
1734,36 € | |||
1740,39 € | |||
1790,31 € +370,87 € | |||
2242,00 € | |||
8602,76 € +20,42 € | |||
9169,90 € −0,10 € | |||
9322,10 € +8,20 € | |||
10 248,90 € +9,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5600J4040D48GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 1713.35 |
| Max. hind | 11419.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-30 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib