Kõvaketas HP 300GB 6G SAS
Tootekood: 653955-001 GTIN: 5711045569371
Pakkumised
234,75 € | |||
241,90 € | |||
253,37 € +4,51 € | |||
257,64 € +0,02 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 653955-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 234.75 |
| Max. hind | 257.64 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib