Kõvaketas HP 300GB 6G SAS
Tootekood: 653955-001 GTIN: 5711045569371
Pakkumised
309,85 € | |||
318,25 € | |||
335,73 € +0,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 653955-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 308.50 |
| Max. hind | 335.73 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib