Kõvaketas HP 300GB 6G SAS 15K 2.5in
Tootekood: 653960-001 GTIN: 5711045725876
Eripakkumised
Pakkumised
313,45 € | |||
322,45 € | |||
328,23 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 653960-001 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 301.20 |
| Max. hind | 328.23 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib