Kõvaketas HP 450GB 15K SAS 3.5 DP HDD
Tootekood: 454274-001 GTIN: 5704327643814
Pakkumised
380,74 € | |||
408,80 € | |||
418,32 € | |||
425,75 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 454274-001 |
| Maht | 450GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 357.70 |
| Max. hind | 425.75 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib