Kõvaketas IBM 600GB
Tootekood: FRU49Y2004 GTIN: 5711045547591
Arvustused: https://www.google.com/search?q=IBM+600GB+review
Pakkumised
150,90 € | |||
152,51 € | |||
153,57 € | |||
158,93 € | |||
160,73 € | |||
171,31 € | |||
181,30 € +0,05 € | |||
187,95 € +0,11 € | |||
197,23 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FRU49Y2004 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 150.90 |
| Max. hind | 197.23 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib