Kõvaketas MicroStorage 3.5" SAS Hotswap 600GB 15K
Tootekood: SA600005I402S
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SA600005I402S |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 283.30 |
| Max. hind | 283.30 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib