Kõvaketas MicroStorage 3.5" SAS Hotswap 600GB 15KRPM, Dell PowerEdge, hotswap
Tootekood: SA600005I837 GTIN: 5711045228087
Eripakkumised
Pakkumised
241,10 € | |||
248,82 € | |||
251,20 € | |||
262,86 € +0,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SA600005I837 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 241.10 |
| Max. hind | 265.30 |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib