Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 5200MHz CL40
Tootekood: F5-5200J4040A32GX2-RS5K GTIN: 4713294235763
Pakkumised
1115,30 € | |||
1144,28 € | |||
1175,85 € | |||
1191,68 € | |||
1388,00 € −2,00 € | |||
2289,30 € | |||
2467,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A32GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 1115.30 |
| Max. hind | 2769.00 |
| Toode lisatud | 2024-09-23 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib