Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 48GB (2x24GB) 5200MHz CL40
Tootekood: F5-5200J4040A24GX2-RS5K GTIN: 4713294235633
Pakkumised
765,55 € | |||
768,24 € | |||
771,29 € | |||
784,80 € | |||
816,52 € | |||
954,04 € +25,76 € | |||
3933,66 € +9,13 € | |||
4208,30 € +9,30 € | |||
4276,40 € | |||
4654,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A24GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 48GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 765.55 |
| Max. hind | 5219.00 |
| Toode lisatud | 2024-09-23 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib