Sülearvuti Acer TravelMate P6 TMP614-73-TCO-58UJ 14 FHD+ 125H 16GB 512SSD DE W11Pro
Tootekood: NX.B5LEG.001 GTIN: 4711474155986
Pakkumised
1367,93 € | |||
1389,00 €* | |||
1389,00 €* | |||
1410,40 € | |||
1444,31 € | |||
1449,40 € | |||
1501,69 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.B5LEG.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1333.30 |
| Max. hind | 1501.69 |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib