Sülearvuti MSI Cyborg 15 A13VE-1067XPL 15.6 144hz i7-13620H 16GB 512SSD RTX4050 DOS
Tootekood: A13VE-1067XPL GTIN: 4711377208130
Eripakkumised
Pakkumised
936,19 € +0,72 € | |||
936,19 € +0,72 € | |||
937,80 € +0,85 € | |||
943,90 € +0,99 € | |||
959,99 € +0,01 € | |||
977,07 € −0,49 € | |||
978,00 €* | |||
978,00 € +18,01 € | |||
978,00 €* | |||
988,52 € +0,76 € | |||
1000,40 € −0,50 € | |||
1021,03 € −0,53 € | |||
1040,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A13VE-1067XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 936.19 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib