Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 16 FHD+ IPS 7535HS 16GB 512SSD EN W11P 21MW000TPB
Tootekood: 21MW000TPB GTIN: 198154438616
Pakkumised
984,70 € +9,20 € | |||
838,51 € | |||
838,51 € | |||
854,80 € | |||
888,50 € −0,49 € | |||
888,99 €* | |||
888,99 €* | |||
892,85 € | |||
903,97 € +0,21 € | |||
911,80 € −0,32 € | |||
912,91 € | |||
913,59 € | |||
966,10 € +0,30 € | |||
978,47 € +0,22 € | |||
1003,00 € +1,00 € | |||
1126,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MW000TPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 838.51 |
| Max. hind | 1259.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-07 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib