Sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 13.3 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD W11P 21LW0018MH
Tootekood: 21LW0018MH GTIN: 197530103148
Pakkumised
1924,00 € | |||
1950,20 € | |||
1971,23 € | |||
1909,41 € | |||
1911,63 € | |||
1946,50 € | |||
1950,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LW0018MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1909.41 |
| Max. hind | 2029.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-07 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib