Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 Black 32GB 2x16GB 6400MHz
Tootekood: F5-6400J3648F16GX2-RS5K GTIN: 4713294236388
Eripakkumised
Pakkumised
579,25 € −0,91 € | |||
596,28 € +2,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6400J3648F16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 578.90 |
| Max. hind | 639.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib