Sülearvuti DELL Inspiron 3530 15.6" FHD i5 8GB 256GB EN Carbon Black
Tootekood: 1012324591 GTIN: 2000001345665
Pakkumised
701,07 € | |||
820,45 € | |||
827,41 € | |||
781,30 € | |||
786,95 € | |||
795,11 € | |||
808,00 € | |||
814,59 € | |||
822,70 € | |||
829,00 €* | |||
829,00 €* | |||
931,95 € +2,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1012324591 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 701.07 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-27 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib