Sülearvuti DELL Notebook Latitude 5455 CPU Snapdragon X Plus X1P-64-100 14" 1920x1200 RAM 16GB LPDDR5x 8448...
Tootekood: N002L5455EMEA VP GTIN: 142953300000
Pakkumised
1293,18 € | |||
1303,13 € | |||
1314,50 € | |||
1370,00 € | |||
1448,00 € | |||
1304,80 € | |||
1308,45 € | |||
1319,60 € | |||
1323,29 € | |||
1329,00 €* | |||
1329,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N002L5455EMEA VP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Min. hind | 1289.50 |
| Max. hind | 1449.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-27 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib